KOROBĚH 2017 - další vydařená akce za námi!

28.08.2017 19:07

Letos se na start postavilo celkem 18 běžců z řad dětí a mládeže a 2 dospělé závodnice. Úkolem bylo běžet po vyznačené trase s mapou v ruce a cestou sbírat indície (hesla) do běžecké kartičky. Okruh pro starší měřil opět 3,0 km a každý běžec musel nasbírat 8 indícií. Trať byla stejná, tudíž poměrně náročná díky své délce a značnému převýšení. Okruh pro mladší byl stejný měřil cca 2,0 km a každý musel získat 5 indicií. Nečekaným spestřením na trati byla občerstvovací stanice u Horynů :-) Díky Pavle a Lenko!  Nejlepší čas v kategorii starších dívek zaběhla Karolínka Chýlová, mladší kategorii vyhrála Anežka Peroutová. Kluky starší vyhrál Jakub Konečný, mladší kategorii pak Lukáš Smetánka. Kategorii dospělých, která se běžela již za silného deště, pak ovládl tandem Wilma Hanusová a Jana Nedrdová :-) Více informací a fotek je ZDE.