Pozvánka - Ukliďme Česko 2024 - Korozluky a Sedlec - sobota 23.3. od 14:30

16.03.2024 17:55

Vážení,

v sobotu 23. března se připojíme opět k celorepublikové akci zvané UKLIDME ČESKO. Korozluky a Sedlec i náš klub jsme se již 3x zapojily do této akce a letošní rok tomu nebude jinak! Přijďte s rodinami v hojném počtu v sobotu 23.3. ve 14:30 hod před OÚ, provedeme jarní úklid obce :-) Využijeme přítomnost velkokapacitních kontejnerů v naší obci o tomto víkendu.  Akci zakončíme posezením a občerstvením ve spolupráci s naší korozluckou hospůdkou. Pozvánka je ZDE.    
 
Akce je vhodné pro všechny věkové kategorie, každá ruka se počítá.  Cíl je jasný - uklidit si obec , aby byla krásnější a čistější :-)  
 
Těšíme se na akci. Věříme, že vyjde počasí a že si uděláme 23.3. pěkné sobotní odpoledne a podvečer. 
 
Pěkný den 
 
SKK Korozluky ve spolupráci s obcí
Zpět